Українська спортсменка, гімнастка, учасниця проекту "Танці з зірками", шоу "Ліпсінк батл", багаторазовий призер чемпіонатів світу, Європи та літніх Універсіад Анна Різатдінова показала щасливе фото. Дівчина поділилася простими речами в її житті, які роблять її дуже щасливою.

Відповідну публікацію Анна Різатдінова розмістила на своїй сторінці в Instagram.

Молода дівчина вирішила задуматися про те, які прості речі в її житті приносять її щастя. Анна прикріпила фото, на якому вона стоїть посеред танцювального залу в спортивному одязі і щасливо посміхається в камеру.

Фото Анни Різатдінової
Фото Анни Різатдінової

"Що для мене щастя? ☺️Друзі, вітаю всіх з Міжнародним днем щастя ❤️. У це свято вирішила задуматися, які події приносять радість в моє життя. І ось що відразу згадалося: ▫️ послухати Lana del Rey в машині; ▫️ подивитися фільм "Великий Гетсбі"; ▫️ поцілувати Рому перед сном; ▫️ коли Рома біжить обіймати мене після роботи зі словами "Мамо, матусю"; ▫️ момент покупки красивої речі; ▫️ коли мої гімнастки @rizatdinova.academy добре виступають на змаганнях; ▫️ коли читаю ваші відгуки на мою книгу; ▫️ відпочинок в теплій країні, де є море або океан; ▫️ коли вийшла вдала фотографія", - написала Анна Різатдінова у своїй публікації.

Скріншот зі сторінки Анни Різатдінової в Instagram
Скріншот зі сторінки Анни Різатдінової в Instagram

Також для неї щастям є випити вранці смачну каву і сходити в кінотеатру, особливо, в карантині. Анну ще робить щасливою проведення часу з батьками.

Нагадаємо, що популярна українська співачка Оля Полякова показала, як Анна Різатдінова її спародіювала.

Як раніше повідомляв портал "Українці", українська гімнастка Анна Різатдінова розповіла про роман з футболістом Сергієм Мельниковим.

Також портал "Українці" писав, що спортсменка Еліна Світоліна показала яскраву пародію на українського співака Монатіка.